Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuze o řeckém ostrově Naxos. Vše co se chcete zeptat.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sandra - nadpis

25. 2. 2013 14:19

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz

Mulberry Bags - Mulberry Bags

14. 11. 2012 10:06

Islay Masterpieces With Mulberry Bank Auctions. In celebration of this year's Feis Ile Mulberry Bank Auctions will be hosting a truly spectacular tasting event.Mulberry Tote Bags collection in Designer Totes! Stylish Mulberry bags sale, cheap and high quality Mulberry handbags,Lizzie is a regal family with a healthy dose of Mulberry <a href="http://www.mulberrybagsol.com/">Mulberry Sale</a> democracy. This Lizzie purse has the key details of the <a href="http://www.mulberrybagsol.com/purses-accessories-c-1.html">Mulberry Purses</a> Lizzie group - defining corner trims,Black Mulberry Mitzy Leather Hobo Bag,Mulberry Mitzy Bags,Mulberry Mitzy Bags Sale.Shop online at the official, Mulberry Mitzy Hobo Bags,Mulberry Mitzy totes, Mulberry Outlet UK Store.

mira - Řecko

25. 8. 2009 11:20

Ahoj,

Rádi Vás zveme na náš cestovatelský web o Řecku http://www.recko-chalkidiki.cz , zaměřený na Chalkidiki a Olympskou riviéru. Najdete zde mnoho obrázků z Řecka, které Vás mohou inspirovat k dalšímu cestování a poznávání.

Budeme rádi, když zde přidáte i Vaši galerii fotografií z Vašich cest.

Hezkou zábavu přeje
Mira

pegina - Re: Řecko

30. 1. 2011 15:36

dekujeme pratte zs

v.ch. - naxos

23. 6. 2009 14:45

byl jsem na Rhodu, Zakynthosu, Santorini, Korfu, ale Naxos je jednička (zatím) :o)

tomas - v recku ne krasne

21. 4. 2009 13:14

v recku je krasne jsou sice i jine zeme kde je lip ale recko je mezi tema nej.

Ivana Panchártková - Řecko

2. 1. 2009 17:19

Kdybych projela celé Řecko abych na to měla 5 životů a ještě by mi to nestačilo. Řecko je pevnina a 2000 ostrovů. Víc než polovina ostrovů je neosídlená. Řecko dokaže i překvapit. Řecké pláže mají modrou vlajku EHS ( pro čistotu moře i pláží ).

Ivana Panchártková - Řecko

6. 12. 2008 17:54

Když chcete jít po stopách císarovny Sissi tak jedte na ostrov Korfu. K vidění je její letní zameček Achilion. Taky stojí se podívat na vyhlídku Bela Vista s domem anglického spisovátelé G. Darela.
Nezapoměnte nštívit Sidári ze zátokou lásky. K zátoce lásky je jedná legnda. Která praví: Ženy které chtějí získat lásku toho muže. Tak tuhle zatoku musí přeplavát. Pozor varování jsou v té to zatoce silné proudy.

Ivana Panchártková - Řecko

5. 12. 2008 18:05

Romantická a bájna Kréta má svý kouzlo. Byla to opět Kréta milována samotnýmí řeckýmí bohy. Na Krétě se narodli ve skále v jeskynce s jezírkem Zeus.
Jeho matka Rheia ho tam tajné porodila ze strachu před svým mužem Kronem, který jí každé novorozené dítě sebral a snědl,nebot se obavál vzpoury svých dětí.
Opět to byla Kréta kam Zeus unesl princeznu Evropu.Na její počest je pojmenován naš kontinet. Kréta je rodištem malíře El Greco. Kréta to jsou památky, krasná města ( Heraklion, Chania ), příroda a romantické pláže.
Za naštěvu stojí vidět nejdelší soutěžku Evropy Samária a pláž Elafonisi.