Jdi na obsah Jdi na menu

Letoviska

Příspěvky

Plaka

7. 6. 2011

Pláž Plaka je jednou z nejkrásnějších pláží, která se nalézá na ostrově Naxos. Je také jednou z mála pláží, na které se toleruje nudismus. Pláž Plaka úzce navazuje na pláž Agia Anna. Plaka je klidné letovisko, které má nekonečné písečné pláže s úžasně křišťálovou vodou. Lze si zde zapůjčit slunečníky a lehátka. V některých místech pláže můžete nalézt velké kameny, na kterých se dá krásně opalovat.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Naxos_Chora

7. 6. 2011

Naxos Chora je hlavním městem ostrova Naxos. Z celého ostrova je to bezpochyby nejvyhledávanější letovisko, protože toho má hodně co nabídnout. Naxos Chora je jedním z nejkrásnějších měst v souostroví Kyklad. Je to přístavní letovisko, které leží na západním pobřeží a je obklopeno Egejským mořem. Díky své atraktivitě je to spíše rušnější letovisko, které si však zachovává svůj původní tradiční a historický ráz. Nejbližší pláž je Agios Georgios, která je pokrytá jemným zlatavým pískem.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Agios_Prokopios

7. 6. 2011

Letovisko Agios Prokopios leží v celkem rovinaté krajině. Je to velmi oblíbené letovisko u mnoha turistů. Nachází se přibližně pět kilometrů od hlavního města ostrova Naxos. Je zde mnoho ubytovacích zařízení, obchůdků, barů a taveren. Pláž v Agios Prokopios je dlouhá a písečná. Má pozvolný vstup do moře, takže je vhodná i pro malé děti nebo nepříliš zdatné plavce.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Agios_Georgios

7. 6. 2011

Agios Georgios je klidné letovisko, které leží na ostrově Naxos v těsné blízkosti hlavního města. Agios Georgios je velmi oblíbeným místem. Je to však letovisko poměrně rušné. Ale i tak je vhodné pro rodiny s dětmi. Pláž u Agios Georgios je neskutečně dlouhá s jemným pískem. Na pláži je místo pro každého. Jak pro rodiny s dětmi, tak i pro vyznavače různých vodních sportů.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska